Akıllı Telefon Takıntımız Üzerine Derin Bir Tefekkür Leave a comment

Ellerimizde akıllı telefon olmayan dönemi hatırlıyor musunuz ? Hiç merak ettiniz mi telefonlarımız nasıl da bizden birer parça olmuşlar ? Ooo, yoksa siz de telefonsuz hayatın artık imkansız olduğunu düşünenlerden misiniz? Neyse endişelenecek bir şey yok, yalnız değilsiniz, çünkü hepimiz bu düşüncedeyiz.

Sabah gözlerimizi açar açmaz yaptığımız ilk iş yüksek ihtimalle telefonumuzu kontrol etmek ve o şekilde güne başlamak olmuş. Telefonlarımız artık bizden birer parça mı yoksa ? Evet, tıpkı yüksek derecede gözlük kullanan birinin gözlüksüz yapamayacağı gibi, telefonlarımız da artık hepimiz için birer ayrılmaz parçamız.

Belki akıllı telefon takıntımızı yargılama vakti geldi. Şaka şaka! Bu kullanışlı, el altındaki pratik cihazla hayatımızı bu denli kolaylaştırırken onu kendimizden nasıl uzak tutacağız ? Yakın geçmişte; Gazete Okumak, Televizyon İzlemek, Radyo Dinlemek, Kitap-Dergi Okumak,  Telefon Görüşmesi Yapmak, İş Takiplerini Yapmak, Alış-veriş Yapmak  v.b. için neler yapardık. Neler yapmazdık ki ! Şuanda ufak bir cihazla bunların hepsini tek adımda kolaylıkla yapıyoruz ve inan veya inanma insanlarla eskisinden daha çok bağlantı halindeyiz.

İşte durum, peki gün boyu bize asistanlık yapacak en uygun telefonu nasıl elde edeceğiz ? SÜPER İNDİRİMLİ Uygun fiyat, yüksek performans, şık tasarım, yüksek batarya kapasitesi, son sürüm Android işletim sistemi ve daha birçok dikkat çekici özelliğiyle UMİ TOUCH ve ULEFONE VİENNA cihazlarımız, DELTA SERVİS GARANTİ farkı ve TECHYOLU sıcak samimiyetiyle emrinizde.

Hemen almak için:

www.techyolu.com

www.n11.com/magaza/techyolu

www.epttavm.com/magaza/techyolu

mağazalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Admin…

 

Bir Cevap Yazın