Hakkımızda

Uygun teknolojilere uygun fiyatlarla ulaşmak ve ulaştırmak için biz bir yola koyulduk. Bu heyecanlı ve samimi yolda gelin beraber yürüyelim...

Ne Farkımız Var?

Daha dürüst daha şeffaf bir politika ile ihtiyaç duyulan en uygun teknolojileri en uygun fiyatla kullanıcılara sunmak. Hepimiz birer kullanıcıyız ve aslında,

Sizden hiç bir farkımız yok.

Vizyonumuz

Teknolojiye giden en uygun yolu bulmak ve buldurmak

Yolun Başı

Akıllı teknolojilere giden en akıllı seçimler sunabilmek için  Ekim 2105 tarihinde çıktığımız yola 2 teknoloji firması (Umi, Ulefone) ile distribütörlük anlaşması gerçekleştirdik ve halen görüşmekte olduğumuz firmalarla ürün portföyümüzü ve çeşitliliğimizi arttırmak için çalışmalarımızı bütün hızıyla devam ettirmekteyiz. Bu anlaşmalar neticesinde öncelikli olarak alanında iddialı markalarımızın düşük fiyat yüksek performans sunan akıllı telefon modelleriyle ülkemizdeki teknoloji tutkunlarına ortak satış platformumuz  www.techyolu.com üzerinden ulaşmayı tasarladık.

Amacımız Ne?

Yeni bir Teknoloji Yolu!  Biz bu yolun ticari birer yolcuları olmaktan çok gönüllü ve genç hancılarıyız. Daha dürüst, daha şeffaf bir politikayla yüksek kalitede düşük fiyatlı teknolojik her türlü ürünü vatandaşlarımıza sunarak,  vatandaşlarımızın her birini birer teknoloji tutkunu yapmayı kendimize misyon edindik.

Teknoloji Dünyasında Neler Oluyor?

Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran başta akıllı telefonlar olmak üzere birçok yeni teknolojik ürün dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu ürünlerin uygun ve alınabilir fiyatta olmaları koşuluyla kullanılan malzeme kalitesi, ürünün kompact ve çekici tasarımı ve kendinden beklenen en iyi performansı uzun bir ömür ile sergilemesi gerekir. Özellikle günümüz ağır kullanıcılarının bile ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak performansta ürünlerin uygun fiyatlarla sunulması en önemli etken olmaktadır. Bizim ekipçe edindiğimiz tecrübe ve izlenimler gösteriyor ki; ülkemizde maalesef yüksek kaliteli ürünlerin uygun fiyata bulunamadığı ve ürünlerin ederinden çok daha fazla değerde kullanıcılara sunulduğu görülmektedir. Bu doğrultuda yüksek beklentileri ve ihtiyaçları olan kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını asgari kriter olarak belirleyerek yüksek kalite ve donanımlı teknolojik ürünleri çok uygun fiyatlarla sunmak için hummalı bir çalışmanın içerisine girdik.

Bizimle çalışın!

Tek yolu dedğimiz bu yolda yüksek kalitede teknolojik ürünleri en uygun fiyatlarla kullanıcılarımızın beğenisine sunmak için siz de yanımızda yer alın.

iletişim için: satis@techyolu.com adresine detaylı bilgilerinizi atmayı unutmayın.

Sizin için ne yapabiliriz ?

%100’lük bir kullanıcı memnuniyeti çin herşeye rağmen yüksek performans düşük fiyat politikasından ödün vermeden bu yola baş koymaya devam edeceğiz.

Kafanıza takılan her soru için 7/24 biz burdayız

destek@techyolu.com

Sektöründe iddialı fakat bu iddiasını uygun fiyatla sunmayı amaçlayan markalarla teknoloji düşkünlerini buluşturmak için daha çok çalışacağız!

Bize hızlıca ulaşmanız için 7/24 burdayız.

Teleplerinizi hızlıca ulaştırmak için en yeni çözümler.

İşin sırrının sizin memnuniyetinizden geçtiğini çok iyi biliyoruz…

Sizin memnun olduğunuz seviye kadar biz başarılı olmuş oluruz.