Ödeme&Teslimat

ÖDEME

Siparişini vermek istediğiniz ürün veya ürünlerin ödemelerini T.C Ziraat Bankası Sanal POS aracılığıyla herhangi bir kredi kartı veya uyumlu banka kartıyla yapabilirsiniz.

Yapacağınız ödeme şirketimizin hesaplarına geçildiği zaman en kısa zamanda kargolanıp gönderilecektir. Sipariş vermeniz ile birlikte ürün aynı gün veya ertesi gün(tatil günleri hariç) içinde kargoya(Yurtiçi Kargo) verilir ve Türkiye’nin her yerine 1-3 iş günü içinde ürününüz ulaşır.

Pazar günü verilen siparişler pazartesi kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilir. 100TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti mağazamıza aittir. Daha düşük bedelli alışverişlerde ise kargo ücreti müşteriye yansıtılmaktadır.

Müşteriye Ait Kargo Ücretleri : İade işlemlerinde şirketimizin ‘iade şartları’ geçerlidir, Değiştirme vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

İstisnalar : İade, değiştirme vs. Mağazamızın talebi veya kusuru nedeniyle meydana gelmişse kargo ücretleri Mağazamız tarafından karşılanır.

Bir isteğiniz veya probleminiz olduğunda Lütfen bizimle iletişime geçiniz. destek@techyolu.com

Kargom Hasarlı : Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile ürünü / ürünleri faturalar ve sorununuzu anlatan not ile birlikte, aynı kargo görevlisi ile geri ödemeli olarak gönderici adresine göndermenizi rica ederiz (aksi halde müşteri hatası olarak kaydımıza geçecektir)

Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar :

1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (16:00 ’dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.

2. Başvuru Mail’i : destek@techyolu.com